Zapytaj o warunki współpracy Reklamacje

Aktualności

< powrót do listy
30 maja 2022
VIII Piknik rodzinny - "Wielka majówka dla zdrówka"

W dniu 29 maja 2022 r. na terenie Ośrodka nad Stawem w Konstantynowie Łódzkim HURTAP SA zorganizował rodzinny piknik, w którym udział wzięło blisko 1000 osób. Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią ponownie mogliśmy gościć farmaceutów, pracowników branży farmaceutycznej oraz zaproszonych gości na VIII pikniku rodzinnym „Wielka Majówka dla Zdrówka”. Całej imprezie towarzyszyła wspaniała atmosfera, bezchmurna pogoda oraz moc atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Uczestnicy mogli skorzystać z dmuchanych atrakcji w postaci rybki Nemo, statku pirackiego, góry wspinaczkowej Lemur czy też torów przeszkód. Dla nieco starszych dzieci i dorosłych została zorganizowana strefa mistrza kierownicy, a tam: quady, quad 6x6 bombardier, pojazd can am spyder czy też pojazdy side by side. Podczas trwania całego pikniku animatorki z Rysiowych Animacji malowały piękne wzory na twarzach dzieci, zaplatały warkoczyki oraz formowały balony. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się również mega bańki mydlane.

Z racji tego, iż piknik odbywał się zaraz po Dniu Matki organizatorzy zadbali również o to, aby najmłodsi uczestnicy mogli zaśpiewać swoim mamom  piosenkę lub powiedzieć wierszyk.  Wśród wielu atrakcji dla dzieci i dorosłych nie mogło również zabraknąć konkursów, które co roku cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Obok rywalizacji indywidualnej, do wspólnej zabawy zaprosiliśmy całe rodziny, które mogły wykazać się zręcznością i umiejętnością współpracy w zespole. W osobnych konkursach do zawodów stanęli również rodzice. Każdy kto wziął udział w konkursach otrzymał upominki od sponsorów, a na zwycięzców czekały wspaniałe nagrody.

Po intensywnej zabawie nasi goście mogli odpocząć w strefie cateringowej, gdzie czekały na nich grilowane przysmaki, a na najmłodszych naleśniki, wata cukrowa oraz popcorn.

Postawiliśmy również na inwencję twórczą uczestników pikniku, którzy mieli możliwość wykazania się w konkursie na hasło promujące „Majówkę z Hurtapem”. Wyłonienie zwycięzców było niezwykle trudne, ponieważ do konkursu zgłosiła się bardzo duża ilość osób.

Ostatecznie nagrodzone zostały trzy hasła:

1 miejsce – Czary mary – deszcz nie pada! Super majówka się zapowiada! Hokus – pokus – słońce świeci! Hurtap bawi dorosłych i dzieci! - Marta Przywara - Łódź

2 miejsce – Gdy przychodzi maj i pachnie już latem, ja nie mogę doczekać się majówki z Hurtapem. Tu zawsze słońce świeci i zadowolone są dzieci, i jest co zjeść i jest co pić, a przy tym można się świetnie bawić, o takiej majówce zawsze śniłam jak tylko się urodziłam. - Monika Tomes - Witonia

3 miejsce – Moc zabawy i atrakcji, dzieci z mamą, tatą w akcji. Śmiech potrzebny jest dla zdrówka to z Hurtapem jest majówka. - Małgorzata Gogol – Skierniewice

Wyróżnione hasła:

Na kulig zimą, na rower latem, najlepsza majówka zawsze z Hurtapem – Damian Kęcijasz – Tomaszów Mazowiecki

Świat staje na głowie, gdy Hurtap organizuje majówkę w Konstantynowie! - Kamila Janas – Łódź

Na majówce z Hurtapem, nuda Cie nie złapie. Czas spędzisz tu miło z całą farmaceutyczna rodziną – Wioletta Łopacińska – Grabów

Za pomoc w organizacji pikniku dziękujemy również sponsorom, firmom: 3M Poland, Adamed, Aurovitas, Biocodex, Biofarm, Biovena Health, Boiron, Colfarm, Delfarma, Egis, El-Comp, Espefa, Fagron, Farmina, Galfarm, Hartmann, Inpharm, Natko, Nord Farm, Orkla Care, Paso, Perrigo, Pierre Fabre, Polfarmex, Prolab, Qpharma, Starpharma, Thea oraz TZMO, które ufundowały nagrody i atrakcje towarzyszące podczas pikniku.

Cała fotorelacja dostępna tutaj

Galeria

komentarzy /0/
Skomentuj