Zapytaj o warunki współpracy Reklamacje

Aktualności

< powrót do listy
29 maja 2023
Wielka Majówka dla Zdrówka

W dniu 28 maja 2023 r. na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Aleksandrowie Łódzkim HURTAP SA zorganizował IX piknik rodzinny pod hasłem „Wielka Majówka dla zdrówka”, w którym udział wzięło ponad 1300 osób: Aptekarzy, przedstawicieli producentów oraz pracowników firmy HURTAP. Imprezie towarzyszyła wspaniała, słoneczna pogoda i moc atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Jednak nie tylko pogoda przyczyniła się do tego, by ten dzień był szczególny, niezapomniany i wyjątkowy. Na wszystkich uczestników czekało mnóstwo atrakcji: dla najmłodszych pociech malowanie twarzy, dmuchane zabawki – zjeżdżalnia panda i jungla, dmuchany zamek, mini tor przeszkód kredki, a także basen z kulkami. Dla nieco większych dzieci m.in. trampoliny EuroBungee, dmuchany tor przeszkód XXL, czy ścianka wspinaczkowa. Do dyspozycji wszystkich gości były również segwae, żyroskop oraz wiele innych atrakcji. Przez cały dzień zabawom na pikniku towarzyszyli bohaterowie z bajki „Madagaskar”: Król Julian oraz Zebra Marty. Wśród wielu atrakcji dla dzieci i dorosłych nie mogło również zabraknąć konkursów, które co roku cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Obok rywalizacji indywidualnej, do wspólnej zabawy mogły stanąć całe rodziny, które musiały wykazać się zręcznością i umiejętnością współpracy w zespole. W osobnych konkursach do zawodów stanęli także rodzice. Organizatorzy zadbali również o to, aby najmłodsi uczestnicy mogli zaśpiewać piosenkę lub powiedzieć wierszyk z okazji Dnia Mamy.  Każdy kto wziął udział w konkursie otrzymał upominek od sponsorów, a na zwycięzców czekały wspaniałe nagrody. Hasłem naszego pikniku jest „Wielka majówka dla zdrówka, nie mogło więc zabraknąć konkursu na najlepsze hasło promujące zdrowy tryb życia. Wyłonienie zwycięzców było niezwykle trudne, ponieważ do konkursu zgłosiła się bardzo duża ilość osób.

Ostatecznie nagrodzone zostało 6 haseł:

„Jedz owoce i jarzynki, które mają witaminki.

Biegaj, skacz i tańcz żwawo,

a dziś z Hurtapem ciesz się zabawą.

Bo każdy tutaj Ci powie,

że najważniejsze jest ZDROWIE”.

Autor: Szymon Wróblewski - Łódź

 

„Jabłko i pomidor ciągle za mną człapie,

mówią że byli w Hurtapie,

zachęcają wciąż do ruchu.

Długo będziesz żył mój druhu”.

Autor: Magdalena Kwiatkowska – Milachowska – Sępólno Krajeńskie

 

„Hurtapowska duża rodzina,

umówiła się dziś na grilla,

razem wszyscy się bawimy,

tylko potrzebujemy dużo energii i siły,

ale mamy Cephamed od tego,

pomaga na wszystko kolego”.

Autor: Monika Kliżewska - Łódź

 

„Każde dziecko Ci to powie:

najważniejsze w życiu zdrowie.

Dużo sportu, mniej leżenia

tyle mam do powiedzenia”.

Autorzy: Szymon i Łukasz Wasiak – Łęczyca

 

„Zdrowy styl życia promuję,

w końcu w Hurtapie pracuję!

Nie piję, nie palę,

na rowerze śmigam stale,

michę trzymam nie żartuję,

bowiem zdrowie dziś promuję!”

Autor: Natalia Harbatowicz - Łęczyca

 

„Zdrowo jemy witaminki,

uśmiechnięte mamy minki!

Jabłka, gruszki, pomidory!

To są dla nas proste wzory!

W zdrowym ciele, zdrowy duch…

więcej ruchu – mniejszy ciuch!”

Autor: Michał Pawlak - Śleszyn

Po intensywnej zabawie nasi goście mogli odpocząć w strefie cateringowej, gdzie czekały na nich grillowane przysmaki, a na najmłodszych dodatkowo naleśniki, wata cukrowa oraz popcorn.

Szczególne podziękowania kierujemy do Sponsorów Pikniku, bez których ten dzień nie miałby tak wyśmienitej oprawy. Serdecznie dziękujemy firmom: Aurovitas, Biofarm, Biomed Kraków, Boiron, Colgate, Delfarma, Dermaprofil, Egis, Espefa, Fagron, Farmina, Hartmann, Inpharm, Medezin, Nord Farm, Oleofarm, Orkla Care, Perrigo, Pierre Fabre, Polski Lek, Qpharma, Symphar, Tactica, Thea, Tzmo.

Cała fotorelacja dostępna tutaj

Galeria

komentarzy /0/
Skomentuj